Kështu mund të duket iPad Pro i ri - Bota Sot
Kështu mund të duket iPad Pro i ri

Teknologji

Kështu mund të duket iPad Pro i ri

Më: 5 shtator 2018 Në ora: 09:12
iPad Pro i ri

Ka shumë grafika që qarkullojnë në internet duke treguar se si mund të duket brezi i ardhshëm i iPad Pro i Apple.

Në prag të fillimit të një versioni të ri të iPad Pro të Apple, spekulimet rreth ndryshimeve të mundshme të dizajnit po rriten në internet. Ofruesit e shërbimeve të internetit Onleaks dhe MySmartPrice kanë përdorur grafikë të gjeneruar nga kompjuteri për të treguar se si mund të duket iPad i ri, sipas 9to5Mac.

IPad Pro ndoshta do të jetë në dispozicion në dy versione për 11 ose 12,9 inç. Pajisjet pritet të vijnë në treg këtë vit dhe do të paraqiten në prezantimin e iPhone të Apple javën e ardhshme. Shumë vëzhgues presin që dizajni të ndryshojë ndjeshëm. Në grafika që tani janë shfaqur, iPad ka një konstante rreth kufirit të ekranit, i cili është më i hollë se modelet e mëparshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...