Bie nga funksioni ‘Instagram’ - Bota Sot
Bie nga funksioni ‘Instagram’

Teknologji

Bie nga funksioni ‘Instagram’

Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 18:21
Ilustrim

Rrjeti social 'Instagram' para pak çastesh ka rënë nga funksioni.

Nuk dihen ende shkaqet pse ka ndodhur kjo rënie mirëpo përdoruesit nga mbarë bota kanë filluar të ankohen në Twitter.

Shpesh ndodh që të bien nga funksioni rrjete të ndryshme sociale, por më së shpeshti ndodh me Instagramin, kjo shpesh për shkak të sulmeve.

Por sulmet nuk janë arsyeja e vetme, pasi serverët e këtyre aplikacioneve nganjëherë tej-ngarkohen dhe ky është shkaku pothuajse kryesor. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...