Kështu duket fusha e tenisit në Prishtinë - Bota Sot
Kështu duket fusha e tenisit në Prishtinë

Tenis

Kështu duket fusha e tenisit në Prishtinë

Nga: K. Goca Më: 11 janar 2019 Në ora: 17:05
Kështu duket fusha e tenisit në Prishtinë

Kohë dimri, bora nuk është befasi, siç ndodhë shpesh herë pushtetarët tanë i zë në befasi në pikë të dimrit! Reshjet e borës gjatë këtyre ditëve kanë mbuluar edhe fushën e tenisit, që është pranë shkollës “Ismajl Qemali” në Prishtinë.

“Agim Islami, a je ka vjen? Komuna nuk pat mundësi me i mbulu fushat, e i mbuloj bora”, shkruan Shkëlzen Domi, njeriu që ka dhënë dhe kontribuon shumë për tenisin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...