Çmenduri, publikon foto nudo dhe aty ku nuk duhet

Tenis

Çmenduri, publikon foto nudo dhe aty ku nuk duhet

Më: 26 mars 2020 Në ora: 15:26
Çmenduri, publikon foto nudo dhe aty ku nuk duhet

Tenistja Dominika Çibulkova ka befasuar ndjekësit me një fotografi të publikuar nga karantina. 

Sllovakia ka vendosur që qëndrojë pranë familjes së saj, teksa ajo është edhe shtatëzënë.

Çibulkova ka publikuar një foto nudo duke vendosur qenin e saj në mes  përpara.

Mesazhi ishte i qartë: “Qëndroni në shtëpi, ne po qëndrojmë”.

Çibulkova ka një karrierë të suksesshme, duke fituar tetë tituj dhe duke qenë e katërta në listën e WTA-s. Në nëntor të vitit të kaluar, ajo njoftoi për pensionim, ndëkohë që  konsiderohet si njëra prej tenisteve më seksi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat