Bën veprimin e papritur

Tenis

Bën veprimin e papritur

Më: 4 prill 2020 Në ora: 16:51
Bën veprimin e papritur

Tenistja ruse Maria Sharapova ndodhet e izoluar në shtëpinë e saj për shkak të koronavirusit. Ajo u tërhoq nga sporti pak kohë më parë, por kjo situatë e krijuar nga virusi vdekjeprurës e ka mërzitur pa masë ish-numrin 1 në botë për femra.

Aktualisht, Sharapova ndodhet e bllokuar në shtëpinë e saj në Amerikë dhe për të komunikuar me fansat e saj ajo ka vendosur të bëjë një veprim që nuk ndodh shpesh.

Përmes “Twitter” e “Instagram”, ajo ka publikuar numrin e saj të celularit (310-564-7981) dhe u kërkon fansave t’i shkruajnë.

“Më dërgoni këtu, në numrin tim mesazhet tuaja, do t’u përgjigjem të gjithëve. Për mua është e rëndësishme të mos humbas gjatë këtyre ditëve kontaktin me njerëzit. Mund edhe thjesht të më shkruani përshëndetje”, shkruan Sharapova.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat