Akuzohet për dhunë, arrestohet tenisti i famshëm

Tenis

Akuzohet për dhunë, arrestohet tenisti i famshëm

Më: 11 qershor 2020 Në ora: 17:26
Akuzohet për dhunë, arrestohet tenisti i famshëm

Akuzohet për dhunë nga ish-bashkëshortja, arrestohet tenisti i famshëm!

Probleme në horizont për Nikoloz Basilashvili, tenistin gjeorgjian që mban numrin 27 në botë.

Ky i fundit është arrestuar pas është akuzuar për dhunë nga ish-bashkëshortja e tij Neka Dorokashvili, modele e datëlindjes 1991, me të cilën Nikoloz është martuar në vitin 2013 dhe ka edhe një djalë.

Edhe këto janë gjëra që habisin!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat