Ky qytet i Kosovës ka këto fusha të tenisit - Bota Sot
Ky qytet i Kosovës ka këto fusha të tenisit

Tenis

E diel, 21 tetor 2018

Ky qytet i Kosovës ka këto fusha të tenisit

Nga: K.G. Më: 3 tetor 2017 Në ora: 12:32
Peja është pasuruar me disa fusha të tenisit

Qyteti piktoresk Peja është pasuruar me disa fusha të tenisit dhe që i japin edhe një gjallëri këtij vendit.

“Peja - qyteti i vetëm në Kosovë me 4 fusha te tenisit. Peja - qyteti i vetëm në Kosovë me 2 fusha te mbyllura të tenisit”, shkruan Kreshnik Arifi, ish hendbollist i Besa FamGas nga Peja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test