Andy Murray bëhet sërish baba - Bota Sot
Andy Murray bëhet sërish baba

Tenis

E martë, 16 tetor 2018

Andy Murray bëhet sërish baba

Më: 8 nëntor 2017 Në ora: 20:44
Andy Murray

Andy Murray dhe bashkëshortja e tij Kim Sears kanë mirëpritur në jetë fëmijën e tyre të dytë së bashku.

Ylli 30-vjeçar i tenisit dhe gruaja e tij u bënë me një vajzë, e cila erdhi në jetë disa javë më parë, shkruan BBC.

Andy dhe Kim janë prindër të edhe një vajze 12-muajshe me emrin Sophia

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test