Federer ndërron profesion - Bota Sot
Federer ndërron profesion

Tenis

E diel, 18 nëntor 2018

Federer ndërron profesion

Më: 30 dhjetor 2017 Në ora: 10:55
Roger Federer

Roger Federer po merr mësime gatimi.

Ai që konsiderohet si tenisti më i mirë i historisë është protagonist i një reklame të makaronave Barilla së bashku me shefin e famshëm italian Davide Oldani.

Në klip shihet se si tenistit i jepen me durim mësime për gatimin e makaronave me domate, një pjatë që është simbol i dietës mesdhetare dhe kuzhinës italiane.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test