Williams tregon partnerin ideal - Bota Sot
Williams tregon partnerin ideal

Tenis

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Williams tregon partnerin ideal

Më: 16 tetor 2018 Në ora: 19:18
Williams tregon partnerin ideal

Tenistja amerikane Serena Williams mendon se për të ekziston një partner ideal në lojën dyshe dhe ai është një tjetër ikonë e këtij sportisti, zvicerani Roger Federer.

“Është një tenist dhe person fantastik, mendoj se së bashku në fushë do të formonim një dyshe të jashtëzakonshme. Do të kuptoheshim mirë”, u shpreh Williams,

Zgjedhja e saj nuk duket befasi duke marrë parasysh se, si Serena, ashtu edhe Roger janë më të suksesshmit në historinë e tenisit në konkurrencat përkatëse.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test