Panairi i librit në Tetovë - Bota Sot
Panairi i librit në Tetovë

Tetova

Panairi i librit në Tetovë

Nga: N.H Më: 22 dhjetor 2018 Në ora: 20:14
Foto ilustrim

Shoqata e Botuesve Shqiptarë në Maqedoni, prej 24 deri më 28 dhjetor 2018, në Pallatin e Kulturës në Tetovë, organizon Panairin e librit “TETOVA 2018”.

Hapja solemne e panairit të librit do të bëhet më 24 dhjetor (e hënë), me fillim në      ora 15.00, me prezencë edhe të Ministrit të Kulturës, z. Asaf Ademi.

Me këtë rast, Shoqata e Botuesve Shqiptarë u bën thirrje mediave elektronike dhe të shtypit që të marrin pjesë në hapjen e këtij panairi dhe ta shënojnë këtë ngjarje të rëndësishme kulturore. 

Duke ju falënderuar për përkrahjen e vazhdueshme mediale që ua keni bërë panaireve të deritanishme të organizuara nga SHBSH.

Për pjesëmarrje në HAPJEN e Panairit të librit “TETOVA 2018”, më 24 dhjetor 2018 (e hënë), me fillim në ora 15:00

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...