Tetovë, policia konfiskon shtatë makina të lojërave të fatit për të cilat s’ka pasur dokumentim - Bota Sot
Tetovë, policia konfiskon shtatë makina të lojërave të fatit për të cilat s’ka pasur dokumentim

Tetova

Tetovë, policia konfiskon shtatë makina të lojërave të fatit për të cilat s’ka pasur dokumentim

Më: 13 janar 2019 Në ora: 15:34
Foto ilustrim

Policia gjatë kontrollit gjeti dhe konfiskoi shtatë aparate pokerit, për të cilat s’ka pasur dokumentacionin e nevojshëm.

Kontrolli është kryer në një lokal të lojërave të fatit në Tetovë në rrugë “107”, informojnë nga policia.

Po ndërmerren të gjitha masat për zbardhjen e rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...