Nesër sërish protestohet për Kodrën e Diellit - Bota Sot
Nesër sërish protestohet për Kodrën e Diellit

Tetova

Nesër sërish protestohet për Kodrën e Diellit

Nga: Z. M. Më: 25 janar 2019 Në ora: 12:39
Ilustrim

Nesër nga ora 11 sërish do të protestohet për shpëtimin e Kodrës së Diellit në Tetovë. Nga iniciativa qytetare Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit kërkojnë dorëhqjen e kompanisë ELEM.

Nëpërmjet një postimi në faqen e tyre te Facebook-ut ata ftojnë qytetarët që t’iu bashkangjiten në protestën e të shtunës dhe t’i thonë mjaft shkatërrimit të kësaj qendre skijimi.

Nga Qeveria thanë se për momentin kompania për turizëm, hoteleri, rekreacion dhe sport ELEM po bën një analizë për këtë qendër dhe se pas kësaj do të del me vendim konkret./Botasot/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...