Ndiqet penalisht tetovari, kapet me kokain - Bota Sot
Ndiqet penalisht tetovari, kapet me kokain

Tetova

Ndiqet penalisht tetovari, kapet me kokain

Më: 29 janar 2019 Në ora: 14:42
Tetovë

SPB Tetovë ka ngritur padi penale kundër L.C.(35) nga Recica e Vogël, Tetovë, për shkak të ekzistimit të dyshimeve për kryerjen e veprës penale “ prodhim i paautorizuar dhe lëshim në përdorim të drogave narkotike”.

Me 15.12.2018 në rrugën ‘Luboten’ në Tetovë, zyrtarët policor ia kanë kontrolluar shtëpinë ku kanë gjetur dhe konfiskuar kokainë dhe mjete tjera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...