Tetovë, ish i dashuri e rrah 18 vjeçaren pasi e ndërpreu lidhjen - Bota Sot
Tetovë, ish i dashuri e rrah 18 vjeçaren pasi e ndërpreu lidhjen

Tetova

Tetovë, ish i dashuri e rrah 18 vjeçaren pasi e ndërpreu lidhjen

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 13:10
Foto Ilustrim

Tetëmbëdhjetë vjeçarja Xh.M. nga Tetova, dje ka denoncuar privim joligjorë nga liria të cilën më datën 9-të të këtij muaji rreth orës 23.00, e ka kryer 24-vjeçari B.Sh. nga Tetova.

Sipas denoncimit personi B.Sh. duke e tërhequr me forcë, e ka futur në njërën nga dhomat e shtëpisë së tij, ku e ka malltretuar psiqikisht dhe fizikisht, për shkak të ndërprerjes së lidhjes së tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...