Aksident në Tetovë, lëndohen disa persona - Bota Sot
Aksident në Tetovë, lëndohen disa persona

Tetova

Aksident në Tetovë, lëndohen disa persona

Më: 27 prill 2019 Në ora: 21:50
Tetovë

Në hyrje të Tetovës, te rrethrоtullimi i parë ka ndodhur një aksident trafiku ku janë përfshirë dy makina.

Sipas informatave të Alsat, ka edhe persona të lënduar të cilët janë dërguar për në spital.

I menjëhershëm ka qenë edhe intervenimi i zjarrfikësve të cilët me tre automjete janë shfaqur në vendin e ngjarjes për të asistuar në nxjerrjen e të lënduarve nga makinat.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar edhe policia për të kryer inspektimet se si ka ardhur deri tek aksidenti dhe për të mësuar shkaqet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat