Tetovë, vjehrra me vajzat e rrahin nusen e bëjnë për Spital

Tetova

Tetovë, vjehrra me vajzat e rrahin nusen e bëjnë për Spital

Më: 22 maj 2019 Në ora: 16:36
Vjehrra me vajzat e rrahin nusen

33 vjeçarja, banore e një fshati nga rrethina e Tetovës dje rreth orës 11 ka denoncuar dhunë familjare të cilën më datë 15 maj të këtij viti, e kanë ushtraur ndaj saj nëna dhe dy motrat e bashkëshortit.

Të denoncuarat e kanë keqtrajtuar psiqikisht dhe fizikisht të rejën, me ç’rast ajo e ka thirrur bashkëshortin që ta dërgoj tek familja dhe më vonë ka kërkuar ndihmë mjekësore në Spitalin Klinik të Tetovës.

Policia po merr masat për zbardhjen e këtij rasti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat