Tetovë, policia merr në pyetje Kryetarin e Rinisë së Besës

Tetova

Tetovë, policia merr në pyetje Kryetarin e Rinisë së Besës

Më: 21 qershor 2019 Në ora: 17:52
Liridon Useini

Policia e Tetovës gjatë ditës së sotme ka marrë në pyetje kryetarin e Forumit Rinor të Lëvizjes Besa, Liridon Useini.

Arsyeja e thirrjes në polici për Useinin kanë qenë grafitet e shkruajtura nepër disa qytete të vendit kundër BDI-së. Nga Lëvizja Besa thonë se nuk janë të befasuar për presionin që mundohet të bëjë pushteti ndaj aktivistëve dhe funksionarëve të vet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat