Tetovë, mashtron nënë e bir për punë në Gjermani duke i marrë 80.000 euro

Tetova

Tetovë, mashtron nënë e bir për punë në Gjermani duke i marrë 80.000 euro

Më: 4 tetor 2019 Në ora: 15:06
Foto ilustrim

Tridhjetë e katër vjeçar nga Tetova ka mashtruar në grua dhe djalin e saj duke i gënjyer ata se do t’u gjejë punë në Gjermani.

Ai në disa raste u ka marrë para ndërsa shuma që u ka marrë në total është 80.000 denarë.

Ai u ka premtuar gruas 62 vjeçare dhe birit të saj 35 vjeçar se do t’u ndihmojë të marrin vizë më lehtë në Gjermani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat