Tetovë, një polic pa dashur shkrep një plumb nga pistoleta, nuk ka të lënduar - Bota Sot
Tetovë, një polic pa dashur shkrep një plumb nga pistoleta, nuk ka të lënduar

Tetova

Tetovë, një polic pa dashur shkrep një plumb nga pistoleta, nuk ka të lënduar

Më: 3 qershor 2020 Në ora: 15:14
Foto Ilustrim

Një polic nga Tetova gjatë kontrollimit të pistoletës ka shkrepur një plumb.

Gjatë incidentit nuk ka të lënduar në hapësirat e SPB Tetovë, ndërsa ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 9:30.

“Është këqyrja e vendit në zyrë në SPB Tetovë, ku rreth orës 9:30, zyrtari policor Sh.S (37) duke kontrolluar pistoletën zyrtare, ka shkrepur një plumb e që ka përfunduar në dysheme para derës hyrëse. Nuk persona të lënduar”, sqarojnë nga policia e Tetovës.

Në konsultim dhe koordinim me Prokurorin Publik po ndërmerren masa për zbardhjen e plotë të rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat