Aksident në autostradën Tetovë – Shkup, disa të lënduar - Bota Sot
Aksident në autostradën Tetovë – Shkup, disa të lënduar

Tetova

Aksident në autostradën Tetovë – Shkup, disa të lënduar

Më: 23 korrik 2020 Në ora: 19:59
Foto Ilustrim

Në autostradën Tetovë – Shkup ka ndodhur në një incident mes një ‘BMW’ me targa të Tetovës dhe një ‘Nissan’, poashtu me targa të Tetovës.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme për u shprehën se ka disa të lënduar si pasojë e këtij aksidenti.

Aksidenti ka ndodhur në kilometrin e katërt të kësaj autostrade, përkatësisht në rrugën për në fshatin Trebosh.

Në vendngjarje ishte ndihma e shpejtë dhe ekipi i policisë për ta vendosur në procesverbalin aksidentin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat