Arrestohen dy persona nga Tetova për lëndë narkotike

Tetova

Arrestohen dy persona nga Tetova për lëndë narkotike

Më: 23 shtator 2020 Në ora: 18:07
Foto Ilustrim

Gjatë ditës së djeshme policia ka arrestuar dy persona nga Tetova për shkak të drogë, përkatësisht për heroinë.

Siç njoftojnë nga policia, zyrtarët policor kanë gjetur personat në fjalë në një objekt të braktisur në rrugën Lubotenska.

Bëhet fjalë për personat B.L (40) dhe N.R (37) nga fshati Miletinë të Tetovës.

Që të dy janë mbajtur në stacion policor dhe pas dokumentint të rastit do të përgjigjen për veprën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat