Zv.ministri Sulejmani viziton Teatrin e Tetovës dhe Qendrën për Kulturë

Tetova

Zv.ministri Sulejmani viziton Teatrin e Tetovës dhe Qendrën për Kulturë

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 15:36
foto nga vendi ngjarjes

Zv.ministri i kulturës Sedat Sulejmani, ka vizituar teatrin e Tetovës dhe qendrën për kulturë. Sulejmani ka realizuar takim edhe me drejtorin е Qendrës për Kulturë, z Artan Arsllani.

Ja postimi i plotë i zv.ministrit Sulejmani:

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat