Sulmohet fizikisht një banor i Sellcës

Tetova

Sulmohet fizikisht një banor i Sellcës

Më: 26 tetor 2020 Në ora: 11:36
Foto Ilustrim

Dje në orën 17 e 30 minuta, F.D. (32) nga Sellca e Tetovës në SPB Tetovë ka raportuar se një ditë më parë rreth orës 23.00, në rrugën e ,,Ilindenit“ në Tetovë, ka qenë i sulmuar fizikisht nga A.A. (39)
nga Gradeci i Gostivarit.

Merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e
plotë të çështjes.TS

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat