Burri sulmon gruan, ajo e paraqet në polici

Tetova

Burri sulmon gruan, ajo e paraqet në polici

Më: 26 tetor 2020 Në ora: 12:05
Foto Ilustrim

Një grua njëzet e katër vjeçare nga Gostivari dje (25-tetor) në SPB Tetovë ka raportuar se rreth orës 18:30 minuta ka qenë e sulmuar fizikisht nga burri i saj i pamartuar M.B. (30) nga Republika e Kosovës.Gjysmë ore më vonë i denoncuari M.B., i cili
ilegalisht po qëndronte në vendin tonë, i njëjti është mbajtur në Stacionin Policor-Gostivar për zbardhjen
dhe dokumentimin e çështjes.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat