Tetovë, edhe 183 qytetarë hyjnë në izolim

Tetova

Tetovë, edhe 183 qytetarë hyjnë në izolim

Më: 4 nëntor 2020 Në ora: 22:03
Foto ilustrim

Në rajonin Tetovë-Gostivar për 236 persona (TE-183 dhe GV-53) janë përgatitë vendime të reja për izolim nga Inspektorati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor.

kurse janë kryer kontrolle ndaj 1 547 personave (TE-1134 dhe GV-413) me vendime të tilla ku është konstatuar se një person nga Tetova nuk e ka respektuar vendimin për izolim dhe mbikqyrje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat