Sulmohet fizikisht një banor i Jellovjanit

Tetova

Sulmohet fizikisht një banor i Jellovjanit

Më: 9 nëntor 2020 Në ora: 13:10
Foto Ilustrim

 Mbrëmë (9 nëntor), njëzet minuta pas mesnate, A.A. (23) nga Jellovjani i Tetovës në SPB  Tetovë ka raportuar se në mbrëmjen e (8 nëntor) rreth  orës 23 e 55 minuta, derisa me automjetin e tij “Volkswagen Golf” me targa të Tetovës  ka qenë duke lëvizur afër kryqëzimit për në Kamnjan të Tetovës, ka qenë i sulmuar fizikisht nga një person nga Tetova, të cilin e kishte njohur më parë.


Sipas raportit, sulmuesi ka dëmtuar edhe automjetin e tij, këstu që është kryer inspektimi në vendin e ngjarjes dhe po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e çështjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat