Ndahet nga jeta profesori tetovar Nijazi Etemi

Tetova

Ndahet nga jeta profesori tetovar Nijazi Etemi

Më: 2 dhjetor 2020 Në ora: 15:12
Nijazi Etemi

Sot në orët e mëngjesit është ndarë nga jeta profesor Nijazi Etemi.

Këtë e ka bërë të ditur djali i tij në rrjetin social facebook.

“Me hidhërim të thellë ju njoftoj se sot në orët e mëngjesit u nda nga jeta babai im,gjyshi dhe veterani i arsimit Prof. Nijazi Etemi.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet pas namazit të iqindis,sipas protokoleve!
U prefsh në paqe babi!!!”, ka shkruar Polen Etemi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat