Tetovë:Arrestohet një person për kokainë

Tetova

Tetovë:Arrestohet një person për kokainë

Më: 31 dhjetor 2020 Në ora: 13:37
Foto ilustrim

Pjestarët e policisë të SPB Tetovë dje (30 dhjetor) rreth orës 19:30, në rrugën “Lubo Bozhinovski” në Tetovë, e kanë privuar nga liria personin F.M. (27) nga Tetova, për arsye se tek ai është gjet kokainë.

Kokaina e gjetur dhe automjeti i tij “Volkswagen Golf 3” me targa të Tetovës, janë konfiskuar dhe do të kryhet ekzaminim. 

Kurse F.M. është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës.

Kundër tij do të pasoj parashtresë adekuate.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat