Imami nga Tetova paralajmëron kandidimin për Kryetar të Komunës së Tetovës?

Tetova

Imami nga Tetova paralajmëron kandidimin për Kryetar të Komunës së Tetovës?

Më: 19 janar 2021 Në ora: 22:30
Nuhi Ganija

Imami i njohur nga Tetova Nuhi Ganija, sonte ka paralajmëruar kandidimin e mundshëm të tij për Kryetar të Komunës së Tetovës.

Ai në një fotografi të publikuar sonte nga aktori tetovar Hasim Memishi i njohur si Sopi, ka komentuar : “Foto me nijete t’mdhoja

Vllaj! Ja dil ja t’dal per kryetar Tetove…”, tha ai

me çka ka ngjallur reagim edhe te një pjesë e qytetarëve të cilët e kanë mirëpritur si ide dhe kanë përkrahur imamin në fjalë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat