Arrestohen dy persona nga Tetova për drogë

Tetova

Arrestohen dy persona nga Tetova për drogë

Më: 3 tetor 2021 Në ora: 18:46
Foto ilustrim

Siç njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, gjatë ditë së djeshme janë privuar nga liria dy persona për drogë.

Bëhet fjalë për personat me inicialet A.Z (44) dhe A.E (45) të cilëve policia u gjeti heroinë.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tyre do të parashtrohet parashtresë adekuakte.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat