Policia arreston një person për tentim grabitjeje

Tetova

Policia arreston një person për tentim grabitjeje

Më: 17 nëntor 2021 Në ora: 11:30
Foto ilustrim

Pjestarët e policisë të SPB-Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar dje (16-nëntor) në ora 09:10 e kanë arrestuar 65-vjeçarin S.H. nga Tetova.

Nën dyshimin se të njëjtën ditë rreth orës 08:30 në Tregun e Madhe të Gostivarit, ka tentuar të vjedh para nga një shitës në treg.

I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.

Rastet e tilla po vazhdojnë të jenë prezente.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat