Komuna e Tetovës me informacion të rëndësishem

Tetova

Komuna e Tetovës me informacion të rëndësishem

Më: 12 dhjetor 2021 Në ora: 17:01
Foto ilustrim

Ditë më parë Komuna e Tetovës solli vendim që të respektohen procedurat për ata që ndërtojnë, të ruajmë pronën publike dhe të denoncojmë keqpërdoruesit.

Inspektorati është në teren dhe po heton çdo pa rregullësi të mundshme, andaj, të dashur qytetarë bashkërisht me ju qytetin tonë do ta bëjmë më të mirë.

Dënojmë çdo tentim dashakeq që është i dëmshëm për të gjithë ne.

Ta ruajmë hapësirën publike, sepse qyteti jonë ka nevojë për pastërti dhe ajër të pastër!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat