Tetova kontrollohet nga inspektorët, ja arsyeja

Tetova

Tetova kontrollohet nga inspektorët, ja arsyeja

Më: 19 dhjetor 2021 Në ora: 00:46
Tetovë

Aksion i madh shtetëror sonte zhvillohet në Tetovë.

Ekipe të policisë, Inspektoriatit të Tregut dhe Drejtorisë për të Ardhura Publike në këto momente bëjnë inspektime nëpër kafeterite dhe restoranet e Tetovës.

Aksionet përfshijnë inspektimin e masave anti – covid, dhënien e llogarive fiskale etj etj.

Nuk dihet nëse aksioni do të vazhdoj edhe nesër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat