SPB Tetovë: I mituri me thikë lëndon të atin e tij

Tetova

SPB Tetovë: I mituri me thikë lëndon të atin e tij

Më: 2 janar 2022 Në ora: 17:20
Foto ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se më 01.01.2021 në ora 20:40 në SPB Tetovë është denoncuar se në Qendrën Klinike në Tetovë është dërguar A.B (37) nga Tetova i lënduar me thikë.

Gjatë bisedës me policinë, A.B ka deklaruar se rreth orës 20:00 është sulmuar nga djali i tij 17 vjeçar i cili ka pasur probleme shëndetësore.

I mituri është dërguar në spital psikiatrik në Shkup, ndërsa kqëyerjen e vendit të ngjarjes e ka kryer ekipi i SPB Tetovë.

Po ndërmerren masat për zbardhjen e plotë të rastit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat