Gjendet i vdekur një person në lumin Shkumbin të Tetovës!

Tetova

Gjendet i vdekur një person në lumin Shkumbin të Tetovës!

Më: 16 janar 2022 Në ora: 14:35
Ilustrim

Sektori i Punëve të Brendshme Tetovë ka njoftuar se sot, rreth orës 11:30-11:40, në ujërat e lumit Shkumbim në zonën e fshatit Falisht të Tetovës, është gjetur trupi i pajetë.

Dyshihet se personi i vdekur është I.L. (62) nga Tetova.

Ai ishte raportuar se më datë 31.12.2021 është larguar nga shtëpia.

Ekipi i SPB Tetovë në koordinim me prokurorin publik ka kryer ekspertizë në vendin e ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat