30 vjeçarja nga Tetova sulmohet fizikisht nga babai dhe i vëllai

Tetova

30 vjeçarja nga Tetova sulmohet fizikisht nga babai dhe i vëllai

Më: 24 janar 2022 Në ora: 13:06
Foto ilustrim

Dje (23-janar) rreth orës 18:20 në Stacionin Policor të Tetovës është kryer bisedë informative me personat M.A. (60) dhe I.A. (26) nga Tetova.

Të cilët paraprakisht kishin sulmuar fizikisht vajzën, përkatësisht motrën e tyre 30 vjeçare.

Për shkak të mosmarrëveshjeve paraprake me bashkëshortin e saj.

Personat e lartpërmendur janë ndaluar në stacionin policor për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit, pas çka do të ngritët padi adekuate.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat