Policia në Tetovë arreston disa persona për marihuanë

Tetova

Policia në Tetovë arreston disa persona për marihuanë

Më: 25 shkurt 2022 Në ora: 17:05
Foto ilustrim

Mbrëmë (25-shkurt), dyzet minuta pas mesnate, në rrugën “Korushka” në Tetovë, pjestarët e Policisë të SPB-Tetovë kanë privuar nga liria personat L.C. (19), S.A. (21) dhe dy të mitur, të gjithë nga Tetova.

Tek të cilët është gjetur marihuanë, të cilën më parë e kishin hedhur nga automjeti “Seat Ibiza” me targa të Tetovës.

Me të cilin janë transportuar të katërt.

Rasti është duke u zbardhur dhe do të vijojnë parashtresat e parashikuara në bazë të nenit 215 të Kodit Penal.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat