Arrestohet 18-vjeçar nga Tetova, kapet me drogë në veturë

Tetova

Arrestohet 18-vjeçar nga Tetova, kapet me drogë në veturë

Më: 1 mars 2022 Në ora: 13:42
Foto ilustrim

Mbrëmë, rreth orës 23:20, në afërsi të një pompe benzine në Leshkë të Tetovës, policët nga SPB Tetovë kanë arrestuar 18-vjeçarin J.Xh. nga Nerashti i Tetovës.

“Gjatë kontrollit të kryer ndaj tij, në veturën të cilën e ka drejtuar “Audi” me targa të Tetovës.

Në të cilën ishin edhe personat A.M. (19) dhe E.S. (19) nga i njëjti fshat, është gjetur marihuanë”, qëndron në njoftimin e SPB Tetovë.

J.Xh. është mbajtur në stacion policor dhe pas dokumentimit të rastit do të përgatitet parashtresa përkatëse.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat