Sulmon motrën, arrestohet 53-vjeçari nga Tetova

Tetova

Sulmon motrën, arrestohet 53-vjeçari nga Tetova

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 13:06
Foto ilustrim

Mbrëmë (26-shtator) në ora 20:30, zyrtarët policorë të SPB Tetovë kanë privuar nga liria 53-vjeçarin V.S. nga një fshat i rrethit të Tetovës, i cili paraprakisht ishte denoncuar nga motra e tij 53-vjeçare se e kishte sulmuar fizikisht rreth orës 18:30 në shtëpinë e përbashkët.

Ai është ndaluar në Stacionin Policor Tetovë për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat