Arrestohet një person në Tetovë, me eskavator ka dëmtuar instalimin elektrik

Tetova

Arrestohet një person në Tetovë, me eskavator ka dëmtuar instalimin elektrik

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 18:25
Foto ilustrim

Pjestarët e policisë të SPB Tetovë, dje (26-shtator) në ora 17:00, në Sllatinë të Tetovës, kanë arrestuar 37-vjeçarin J.A..

Ai duke punuar me eskavator rreth mesditës ka dëmtuar ndjeshëm instalimin elektrik.

Kësisoj  ka ndërprerë furnizimin me energji elektrike disa banorëve të fshatit.

Është kryer kontroll dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj personit J.A. do të përgatitet një parashtresë përkatëse.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat