Vdes një i burgosur nga Tetova

Tetova

Vdes një i burgosur nga Tetova

Më: 12 nëntor 2022 Në ora: 18:38
Foto ilustrim

MPB njofton se gjatë ditës së djeshme një 63-vjeçar nga Tetova, i burgosur në burgun e Idrizovës, ka ndërruar jetë në spital, përcjell TV21. Nga MPB thonë se trupi i pajetë i është dorëzuar Institutit të Mjekësisë Ligjore në Shkup.

“Me datë 11.11.2022 në ora 07:17 në SPB-Shkup, B.L., punonjës në Burgun e Idrizovës, ka raportuar se i dënuari J.I. (63) nga Tetova ka ndërruar jetë në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza”, ku ka qenë për trajtim spitalor që nga 29.10.2022. Me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë i është dorëzuar Institutit të Mjekësisë Ligjore-Shkup”, thonë nga MPB.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat