Vdes 20 vjeçari nga Tetova!

Tetova

Vdes 20 vjeçari nga Tetova!

Më: 2 mars 2023 Në ora: 10:50
Arti Ademi

Ka ndërruar jetë 20 vjeçari nga Tetova! Mësohet se i riu ishte Arti Ademi i cili ka ndërruar jetë pas një infarkti siç raportojnë familjarët.

Lajmi është konfirmuar nga të afërt të të ndjerit në rrjetet sociale.

Arti Ademi ka qenë student në Fakultetin Juridik në Universitetin e Tetovës dhe fëmijë i dy prindërve profesor universitar Valbon Ademit dhe Linda Ademit nga Tearca.

Varimi i të ndjerit do të bëhet sot 02.03.2023 (E Enjte) pas faljes së namazit të Iqindisë . Ngushllime për familjen Ademi kurse të ndjerin Zoti e shpërbleft me xhennet.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat