Bardhyl Dauti premton amgazhim për personat me invaliditet - Bota Sot
Bardhyl Dauti premton amgazhim për personat me invaliditet

Tetova

E shtunë, 20 tetor 2018

Bardhyl Dauti premton amgazhim për personat me invaliditet

Më: 9 tetor 2017 Në ora: 20:39
Kandidati për kryetarë komunë të Tetovës nga rradhët e Partisë Demokratike Shqiptare Bardhyl Dauti

Kandidati për kryetarë komunë të Tetovës nga rradhët e Partisë Demokratike Shqiptare Bardhyl Dauti ka qëndruar sot për vizitë te shoqata e personave me invaliditet fizik.

Me këtë rast Dauti më për së afërmi është njohur me nevojat dhe problemet me të cilat ballafaqohet kjo kategori e shoqërisë, pas çka ai premtoi se nëse merr besimin e qytetarëve për të qeverisur me komunën e Tetovë në një mandate katërvjeçarë do të angazhohet maksimalisht në plotësimin e nevojave të tyre.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test