Teuta Arifi, i ik debatit publik që zhvillohet në sheshin e Tetovës - Bota Sot
Teuta Arifi, i ik debatit publik që zhvillohet në sheshin e Tetovës

Tetova

E hënë, 22 tetor 2018

Teuta Arifi, i ik debatit publik që zhvillohet në sheshin e Tetovës

Më: 12 tetor 2017 Në ora: 13:11
Teuta Arifi

Kandidatja për kryetar të Tetovës nga radhët e BDI-së, Teuta Arifi nuk merr pjesë në debatin e organizuar nga TV 21 në qendër të Tetovës.

Nuk dihet motivet përse kryetarja aktuale e komunës së Tetovës, Teuta Arifi, e cila kërkon mandatin e dytë  nuk merr pjesë në debate që zhvillohet në sheshin e Tetovës me kandidatët shqiptar për Tetovën. Në këtë debat marrin pjesë Adnan Neziri nga ASH, Bardhyl Dauti nga PDSH-ja dhe Bilall Kasami nga Lëvizja BESA. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test