BDI prin në Sellcë të Malësisë së Tetovës - Bota Sot
BDI prin në Sellcë të Malësisë së Tetovës

Tetova

BDI prin në Sellcë të Malësisë së Tetovës

Më: 15 tetor 2017 Në ora: 21:14
Ilustrim

Sipas rezultateve të para jozyrtare nga fshati Sellcë, një nga fshtrat më të mëdhej në Malësinë e Tetovës, BDI prin e para me 565 vota të fituara, PDSH e dyta me 170, Besa e treta me 150 vota dhe Aleanca me 110 vota.

Rezultatet nga ky fshat janë përfundimtare por ende jozyrtare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test