Rama: Teuta Arifi prijëse e proceseve progresive - Bota Sot
Rama: Teuta Arifi prijëse e proceseve progresive

Tetova

E enjte, 15 nëntor 2018

Rama: Teuta Arifi prijëse e proceseve progresive

Më: 17 tetor 2017 Në ora: 17:22
Teuta Arifi dhe Edi Rama

Kandidatja potenciale për komunën e Tetovës Teuta Arifi ka realizuar sot një takim me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama.

Kryeminsitri shqiptar Rama ka vlerësuar Arifin si prijëse të proceseve progresive dhe partnere të dëshmuar të Perëndimit dhe Shqipërisë.

Në zgjedhjet e së dielës Teuta Arifi ishte kandidatja më e votuar duke lënë anash kundërkandidatët e saj nga Aleanca dhe BESA.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test