Besa dhe Aleanca bashkë në Tetovë - Bota Sot
Besa dhe Aleanca bashkë në Tetovë

Tetova

E diel, 21 tetor 2018

Besa dhe Aleanca bashkë në Tetovë

Më: 19 tetor 2017 Në ora: 09:42
Besa dhe Aleanca

Pas zyrtarizimit të bashkepunimit në mes Aleancës për Shqiptarë dhe Lëvizjes Besa sic duket mobilizimi i këtyre partive ka filluar që nga qyteti i Tetovës.

Në redaksin e portalit fol.mk ka arritu një fotografi ku shihen disa nga struktura e Aleancës për Shqiptarë në Tetovë në krye me kandidatin e tyre që kishin në zgjedhet lokale të mbajtura më 15 tetorë në këtë komunë, z.Adnan Neziri si dhe struktura nga Levizja Besa në krye me kandidatin e tyre Bilall Kasamin i cili është favor për ta fituar këtë komunë. 

Sic duket dëshira e liderit të BDI-së z.Ali Ahmetit që ti shohë shqiptarët e bashkuar po realizohet,edhe pse partia e tij tanimë ka koalicionuar me partinë maqedonase LSDM-në. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test