Teuta Arifi shet për 700 mijë euro parkingun tek “Sedra” (DOKUMENT) - Bota Sot
Teuta Arifi shet për 700 mijë euro parkingun tek “Sedra” (DOKUMENT)

Tetova

E premte, 19 tetor 2018

Teuta Arifi shet për 700 mijë euro parkingun tek “Sedra” (DOKUMENT)

Më: 21 tetor 2017 Në ora: 23:21
Kryetarja e Komunës së Tetovës, Teuta Arifi

Kryetarja e Komunës së Tetovës, Teuta Arifi, gjatë mandatit të saj ka shitur për rreth 700 mijë euro hapësirën e parkingut përpara restorant “Sedrës”tek tregu i gjelbërt.

Kjo hapësirë ka qenë në pronësi të komunës ndërkaq tash në faqen e kadastarit është e regjistruar si pronë e personave privat. I gjithë ky proces përbën një skandal dhe nuk ka qenë aspak transparent dhe ende nuk dihet se në xhepat e kujt përfunduan 700 mijë euro./tetovalajm.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test