Përfundoi procesi i votimit në Xhermë dhe Brodec të Tetovës, ja kush fitoi - Bota Sot
Përfundoi procesi i votimit në Xhermë dhe Brodec të Tetovës, ja kush fitoi

Tetova

Përfundoi procesi i votimit në Xhermë dhe Brodec të Tetovës, ja kush fitoi

Më: 29 tetor 2017 Në ora: 20:15
Kasami dhe Arifi

Jo zyrtarisht në Xhermë ka fituar teuta Arifi ndërsa në Brodec ka fituar Bilall Kasami

Në fshatin Xhermë Teuta Arifi ka marë 450 vota ndërsa Bilall Kasami ka siguruar 50 vota.
Në fshatin Brodec Teuta Arifi ka marë 200 vota ndërsa Bilall Kasami ka siguruar 250 vota.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test